Tuesday, Oct 24th

Last updateFri, 20 Oct 2017 8pm

ROGOZNICA: Biskup Tomislav Rogić krstio sedmo dijete u obitelji

rogoznicakrštenje006

Šibenski biskup Tomislav Rogić u subotu 3. prosinca, u Rogoznici krstio je Luku Davida Majstrovića sedmo dijete u obitelji. Sakrament krštenja slavljen je preko misnog slavlja u župnoj crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije. U koncelebraciji je bio i župnik Rogoznice don Filip Rodić.

Roditelji Milan i Snježana naglasili su kako su otvoreni daru života, te kako su im djeca najveća vrijednost. Bogu smo zahvalni što nam je dao uvidjeti prave vrijednosti. Bez djece nema budućnosti naroda i Crkve, kazao je župnik Rogoznice don Filip Rodić. Istaknuo je kako je najveća radost dječji plač u kući. Ovo krštenje sretan i radostan trenutak je za cijelu župnu zajednicu, kazao je župnik Rodić, a istog je mišljenja i šibenski biskup Tomislav Rogić.

rogoznicakrštenje002

rogoznicakrštenje003