Friday, Nov 16th

Last updateThu, 15 Nov 2018 10am

ŠIBENIK: Preminuo don Dragutin Bilić

DSC05127U 85. godini života i 59. svećeništva, u srijedu 4. srpnja u Općoj bolnici Šibenik preminuo je Svećenik Šibenske biskupije don Dragutin Bilić. Mjesto i vrijeme ukopa bit će određeno naknadno.

Don Dragutin Bilić rođen je u Betini 14. rujna 1933. godine od oca Klementa i majke Marije r. Jakovčev. Teologiju je studirao u Đakovu gdje ga je 29. lipnja 1959. godine za svećenika zaredio biskup Stjepan Bauerlein. Službe župnika obnašao je u Žirju, Kapriju, Prvić Šepurini, Prvić Luci, Pirovcu. Prije mirovine devetnaest godina bio je župnik u Jezerima. Kao umirovljenik živio je u svećeničkom domu u Šibeniku.